Наші послуги

Сервісу сніданків в нашому готелі приділяється особлива увага. Щоб максимально задовольнити смакові переваги наших гостей, ми пропонуємо декілька видів сніданку.

Розширений континентальний сніданок. Любителям розширеного сніданку сервірується нарізка з ковбаси і сиру, омлет, молочна каша, сирна запіканка, йогурт, чай, смачна кава.

Насолодиться сніданком ви зможете в ресторані готелю з 7:00 до 11:00.

Щоб відчути надзвичайну атмосферу нашого міста та його традиції, вам необхідно прогулятись вузькими вуличками міста, скуштувати запашної львівської кави, відчути смак львівського життя, оцінити архітектурні надбання минулих поколінь. За допомогою індивідуальних або групових, денних або вечірніх, гастрономнх та тематичних екскурсій які пропонують наші партнери, ви зможете відчути історію та проникнутися духом міста.

Сайти партнерів:

Якщо вирішите самостійно відвідати найближчі історичні пам’ятки, відстань від готелю складає:

  • Площа Ринок – 2км;
  • Оперний театр – 2,5км;
  • Парк Високий Замок – 3км;
  • Личаківський цвинтар -1,6км.

Якщо ви звикли кожен свій ранок починати з пробіжки по парковій доріжці, вдихати свіже повітря повними грудьми, зупинившись в нашому готелю, Вам буде не складно підтримувати звичайний образ дій. На відстані 300 метрів від готелю «Sacvoyage» розташований парк «Знесіння», який містить доріжки для бігу та велосипедів.

Для відвідувачів готелю, які бажають підтримувати фізичну форму у залі, пропонуємо заняття з Сrossfit у наших партнерів LVIV GARAGE.

Заняття для відвідувачів отелю безкоштовні.

Наш готель надає послуги з прокату автомобілей марки Smart.

Вартість прокату:

  • 1-3 днів – 600 грн/добу;
  • 4-6 днів – 500 грн/добу;
  • 7 та більше – 450 грн/добу.

Звертатись до адміністратора готелю +38068 600 35 34.